Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 28, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 114 Статистика

Загрозување на сигирноста на пратеник во Собрание на РМ преку фејзбук 0 Верифицирано

13:50 Oct 22, 2018

На 22.10.2018 г. СВР Скопје во соработка со Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика при Министерството за внатрешни работи до... Повеќе информации » « помалку

Скопје, Македонија

Закани за пратеници во Собрание на РМ преку фејсбук 0 Верифицирано

13:46 Oct 20, 2018

На 20.10.2018 година Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика при Министерството за внатрешни работи до Основно јавно обвинителство... Повеќе информации » « помалку

Скопје, Македонија

Закани преку Твитер 0 Верифицирано

13:44 Oct 19, 2018

Секторот за внатрешни работи Струмица во координација со Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика при Министерството за внатрешни... Повеќе информации » « помалку

Струмица, Република Македонија

Истепан до бессознание поради референдумот 2018 0 Верифицирано

00:15 Sep 29, 2018

На 29.09.2018 година во 13.30 часот во Полициска станица Центар И.Е.(44) од Скопје пријавил дека околу 00,15 часот во кафе бар во Скопје додека... Повеќе информации » « помалку

Скопје, Македонија

Физички нападнат активист во Тетово поради Референдумот 2018 0 Верифицирано

13:20 Sep 27, 2018

На 27.09.2018 година околу 13,20 часот во Полициска станица Тетово, Д.А.(23) и Х.Џ.(18) двајцата од Тетово пријавиле дека на улица „Маршал... Повеќе информации » « помалку

Тетово, Македонија

1-5 of 114 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
508 0.2 54.72%