Неверифицирани

Средношколци претепале 24-годишник во Тетово

11:20 Oct 6 2013 Тетово

Опис
24-годишниот Е.Ц. од Тетово, бил нападнат и претепан од четворица помлади момчиња на возраст меѓу 16 и 18 години.

А.С., М.Ј., И.Н., и Ф.И. сите од Тетово, го нападнале повредениот синоќа, во 01.20 часот на улицата Јане Сандански, удирајќи го со клоци во пределот на главата. Е.Ц. потоа бил пренесен во Медицинскиот центар во Тетово каде е задржан поради тежината на повредите.

Полицијата спровела разговор со напаѓачите и дополнително ќе поднесе соодветен поднесок.
Линк од вести
http://a1on.mk/wordpress/archives/216300
Повеќе податоци

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот


Веродостојност: UP DOWN 0