Неверифицирани

Ученици се степале во гостиварската гимназија

13:26 Oct 9 2013 Гостивар

Опис
Како што информираат од полицијата, дошло до тепачка помеѓу учениците З.С.(18), Г.Б.(18) и А.Ш.(18) од една страна и од друга страна А.И.(18), при што телесно е повреден А.И. и му е укажана лекарска помош во Медицински центар Гостивар.

Лицата се приведени во ПС Гостивар за расчистување на случајот по што ќе бидат поднесени соодветни пријави.
Повеќе податоци

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот


Веродостојност: UP DOWN 0