Неверифицирани

Нападнат малолетник во Чаир

10:03 Oct 9 2018 ул. Тале Христов, Скопје, Македонија

Опис
На 09.10.2018 година во 10.20 часот во Полициската станица Чаир, М.И.(56) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 09.15 часот на улица „Тале Христов“ неговиот 15-годишен син физички бил нападнат од две непознати лица. Се преземаат мерки за расчитување на случајот.
Повеќе податоци

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот


Веродостојност: UP DOWN 0

Повеќе пријави

Демолиран штабот на ДУИ во Скопје

15:00 Oct 03, 2017

Нас. Скопје-Север, 0.01 Kms

Искршен штаб на БЕСА во Бутел

01:00 Oct 01, 2017

Нас. Бутел, 0.01 Kms

Претепани малолетници во Бутел

18:00 Dec 18, 2017

Скопје, 0.13 Kms