Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 28, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
241-245 of 304 Статистика

И.О. Башкими од Кичево избркан од извидничкото училиште на Македонија 0 Верифицирано

10:02 Oct 10, 2013

Извидничкиот одред „Башкими“ од Кичево продолжува да го изразува своето незадоволство до раководството на Сојузот на извидниците... Повеќе информации » « помалку

Катланово

Масовна тепачка на средношколци во Аеродром 0 Неверифицирани

22:07 Oct 09, 2013

Полициски екипи неколку часа ја блокираа улицатата ,,Трета македонска брига” во Аеродором при интервенција во инцидент помеѓу ученици... Повеќе информации » « помалку

н. Аеродром, Скопје

Ученици се степале во гостиварската гимназија 0 Неверифицирани

13:26 Oct 09, 2013

Како што информираат од полицијата, дошло до тепачка помеѓу учениците З.С.(18), Г.Б.(18) и А.Ш.(18) од една страна и од друга страна А.И.(18),... Повеќе информации » « помалку

Гостивар

Средношколци претепале 24-годишник во Тетово 0 Неверифицирани

11:20 Oct 06, 2013

24-годишниот Е.Ц. од Тетово, бил нападнат и претепан од четворица помлади момчиња на возраст меѓу 16 и 18 години. А.С., М.Ј., И.Н., и Ф.И.... Повеќе информации » « помалку

Тетово

Осумчлена малолетничка банда претепала свој врсник 0 Неверифицирани

00:54 Oct 06, 2013

На 6.октомври, околу 00,50 часот, во Куманово пријавените физички го нападнале М.В.(16) од Куманово со удари од тупаници и клоци во пределот... Повеќе информации » « помалку

Куманово

241-245 of 304 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
508 0.22 54.72%