Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Sep 30, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
81-85 of 103 Статистика

Каменуван штаб на СДСМ во Маџари 0 Верифицирано

01:07 Jan 08, 2015

Branch office of Social Democratic Alliance of Macedonia (SDSM) stoned in Madzari, Skopje - for English see below / Zyra e degës së... Повеќе информации » « помалку

н. Маџари, Скопје

Демолиран штабот на ДУИ во Чаир 0 Верифицирано

13:07 Dec 24, 2014

Branch-office of DUI in Chair was demolished - For English see below / Demolohet zyra degës së BDI-së në Çair - Për... Повеќе информации » « помалку

н. Чаир, Скопје

81-85 of 103 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
464 0.22 47.2%