Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 28, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 38 Статистика

Маицата ми ја дадоа навивачите и ме замолија да ја постирам 0 Верифицирано

13:11 Jun 07, 2018

Поранешниот младински репрезентативец на Македонија, Таулант Сулејманов, кој во меѓувреме си го промени презимето во Сефери предизвика голем... Повеќе информации » « помалку

Skopje

Навивачите на Шкендија со навреди кон Македонците ја прославуваа шампионската титула! 0 Верифицирано

13:15 May 21, 2018

Навивачите на Шкендија до доцна во ноќта ја славеа шампионската титула во својот град, но наместо со песни за својот тим тие прославуваа и со... Повеќе информации » « помалку

Skopje

Осквернавен Споменикот на револуцијата во центарот на Тетово 0 Верифицирано

12:54 May 20, 2018

Со недолична и провокативна содржина осквернавен е Споменикот на револуцијата во центарот на Тетово посветен на борците од НОБ. На него потпишана... Повеќе информации » « помалку

Tetovo

1-5 of 38 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
508 0.21 54.72%