Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 27, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
6-10 of 55 Статистика

Физички нападнато 20 годишно момче 0 Неверифицирани

23:30 Jun 21, 2018

На 21.06.2018 година во 23,30 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека на крстосницата од улиците „Џон Кенеди“... Повеќе информации » « помалку

Xhon Kenedi Skopje

Физички нападнат граѓанин од Тетово 0 Неверифицирани

23:40 Jun 17, 2018

Граѓанин од Тетово вчера во 23:40 часот во Полициската станица Аеродром пријавил дека дента околу 23:00 часот пред казино во Трговски центар... Повеќе информации » « помалку

Skopjanka

Нападнат граѓанин на автобуска станица 0 Неверифицирани

23:30 Jun 11, 2018

На 11.06.2018година во 03.20часот во Полициската станица Бит Пазар, граѓанин пријавил дека на 10.06.2018 околу 23.30 часот, додека се движел... Повеќе информации » « помалку

Bit Pazar

Физички нападнат граѓанин 0 Неверифицирани

21:30 Jun 11, 2018

На 11.06.2018 година во 21,30 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје граѓанин пријавил дека истиот ден околу 20,50 часот на булевар “Александар... Повеќе информации » « помалку

Bulevar Aleksandar Makedonski

Маицата ми ја дадоа навивачите и ме замолија да ја постирам 0 Неверифицирани

13:11 Jun 07, 2018

Поранешниот младински репрезентативец на Македонија, Таулант Сулејманов, кој во меѓувреме си го промени презимето во Сефери предизвика голем... Повеќе информации » « помалку

Skopje

6-10 of 55 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
481 0.23 45.53%