Showing Reports From Feb 27, 2013 to Dec 28, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
506-508 of 508 Reports

Деца Македонци истепани од постари млади Албанци 0 Verified

13:05 Mar 02, 2013

Две деца, браќа на 14 и 10 години се брутално истепани од група на повозрасни млади лица на возраст од 18 до 20 години во петокот во Непроштено,... More Information » « Less Information

с. Непроштено

Нападнати две млади момчиња 0 Verified

19:30 Mar 01, 2013

16 годишниот Новак М и една година помладиот Никола Б. кај Камениот Мост биле нападнати од 5 до 6 непознати лица за кои во МВР рекле дека се... More Information » « Less Information

Скопје- Камен мост

Малолетник натепан и расечен со нож 0 Verified

13:57 Feb 27, 2013

К.Ш.(47) од Скопје пријавил дека синоќа околу 18,00 часот на ул.„Панче Неделковски“, неговиот 13 годишен син бил физички нападнат... More Information » « Less Information

Населба Чаир

506-508 of 508 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
508 0.2 54.72%