Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 28, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
26-30 of 508 Статистика

Тепачка на автобуска постојка кај ЕТУЦ „Михајло Пупин“ 0 Неверифицирани

13:36 Oct 09, 2018

На 09.10.2018 година во 11.08 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје, било пријавено дека на автобуска постојка кај ЕТУЦ „Михајло... Повеќе информации » « помалку

Маџари, Скопје, Република Македонија

Нападнат малолетник во Чаир 0 Неверифицирани

10:03 Oct 09, 2018

На 09.10.2018 година во 10.20 часот во Полициската станица Чаир, М.И.(56) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 09.15 часот на улица „Тале... Повеќе информации » « помалку

ул. Тале Христов, Скопје, Македонија

оштетување на црквен имот во Драчево 0 Верифицирано

13:29 Oct 03, 2018

Свештените лица укажуваат дека се случиле инциденти со оштетување на црквен имот, поточно испишување на сатанистички графити на ѕидот на црквата... Повеќе информации » « помалку

Драчево, Скопје, Македонија

Во Чаир нападнат малолетник 0 Неверифицирани

13:00 Sep 30, 2018

Во Полициската станица Бит Пазар, Ф.А.(33) од Скопје (Чаир) пријавил дека истиот ден околу 13,00 часот на улицата „Прохор Пчински“... Повеќе информации » « помалку

Чаир, Скопје, Македонија

Истепан до бессознание поради референдумот 2018 0 Верифицирано

00:15 Sep 29, 2018

На 29.09.2018 година во 13.30 часот во Полициска станица Центар И.Е.(44) од Скопје пријавил дека околу 00,15 часот во кафе бар во Скопје додека... Повеќе информации » « помалку

Скопје, Македонија

26-30 of 508 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
508 0.2 54.72%