Приказ на инциденти од Feb 27, 2013 до Dec 28, 2018 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
391-395 of 508 Статистика

Демолиран штаб на СДСМ во Струмица 0 Верифицирано

03:00 Jan 18, 2014

Branch office of Social Democratic Alliance of Macedonia (SDSM) demolished in Strumica - for English see below / Dëmtohet zyra e degës... Повеќе информации » « помалку

Струмица

Демолирано возило на ЛДП 0 Неверифицирани

01:12 Jan 14, 2014

Vehicle of the Liberal Democratic Party is demolished - for English see below / Demolohet automjeti i Partisë Liberal Demokrate - Për... Повеќе информации » « помалку

Скопје

Истепан средношколец во дворот на АСУЦ 0 Верифицирано

21:10 Dec 26, 2013

Завчера околу 09,10 часот во дворот на средното училиште АСУЦ „Боро Петрушевски“ од страна на едно непознато лице без повод и причина... Повеќе информации » « помалку

н. Автокоманда, Скопје

391-395 of 508 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Вие сте

Вид на инцидент? (можни се повеќе одговори)

Локација

Пријавивте ли во полиција?

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

Дали во истата средина имало слични инциденти/кривични дела?

Дали на местото на инцидентот останале цртежи, знаци, симболи или графити?

Доколку одговорот е потврден, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите.

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
508 0.22 54.72%